Otázky a odpovědi

Na této stránce najdete otázky a odpovědi z Konzultačních center NÚV. Pokud potřebujete poradit s tvorbou či výukou podle ŠVP, můžete kontaktovat Konzultační centrum a vyplnit elektronický formulář. Vaše zodpovězená otázka bude na této stránce zobrazena anonymně.

Filtrování otázek a odpovědí


Vyhledávání podle klíčového slova


Nyní se zobrazují otázky a odpovědi jen z oblasti . Můžete filtrovat ještě podrobněji pomocí tématu. Filtrování lze zde zrušit.

Rád bych se informoval, jakým způsobem by mohla naše společnost začít spolupracovat se školami. Jednalo by se o poskytování stáže či praxe.

Odkazujeme Vás na materiály, které byly vytvořeny v projektu Pospolu. Jsou k dispozici zde a týkají se toho, jak spolupráci navázat a co firmě přináší- např. daňové úlevy apod. a tedy co by mělo zajímat… celá odpověď

Rádi bychom spolupracovali se školami v odborném vzdělávání. Máme k dispozici vybavené školící středisko. Předpokládáme, že bychom si tímto způsobem mohli vytipovat a vyškolit šikovné budoucí zaměstnance.

Děkujeme za nabídku praxí pro žáky. Poskytnout můžeme kontakty zejména na střední školy a vyšší odborné školy. Doporučuji využít informačního portálu infoabsolvent,kde naleznete seznam škol, který je… celá odpověď

1