SYPO – Webináře a blog na podporu distanční výuky ve školách

Projekt Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů (SYPO) od 17. 3. 2020 realizuje sérii navazujících webinářů věnovaných problematice distančního vzdělávání. V rámci těchto webinářů se věnujeme praktickým a využitelným postupům a návodům, jak mohou školy online výuku v průběhu karantény realizovat, jak složité a časově náročné to je, jaké konkrétní technologie mohou k online výuce využít.

V rámci této série webinářů, kdy jeden webinář trvá přibližně půl hodiny, si zveme různé hosty, kteří nám ukazují příklady dobré praxe. Webináře jsou přenášeny živě na YouTube projektu SYPO, záznamy jsou umístěny na webu www.projektsypo.cz. A to není všechno. Nově je k dispozici i blog se zajímavými příspěvky. Nechte se inspirovat!

Na jaké webináře se tento týden můžete těšit?

24. 6. 2020, 14:00
Název: Praktické tipy pro pro výběr vybavení k online výuce
Lektor: Václav Maněna

Představíme tipy a triky k výběru vybavení pro online výuku a poradíme, na co si dát pozor a čemu se vyhnout. Předvedeme vám zařízení, která mohou usnadnit tvorbu materiálů a přípravu na výuku, a upozorníme na mobilní zařízení vhodná pro učitele i žáky při online i klasické výuce.

Záznamy již realizovaných webinářů sledujte na webu: http://www.projektsypo.cz/webinare-na-podporu-distancni-vyuky-ve-skolach.html.

Další příspěvky