Vlastní RSS kanál

    
Moduly

Zde si můžete zvolit moduly nebo jejich části, které chcete, aby se ve vašem RSS kanále zobrazovaly.
Pozn.: Pokud chete odebírat příspěvky celého modulu, není třeba označit všechny jeho dílčí části, stačí označit název modulu.

Články
články
komentáře článků
odkazy
Digitální učební materiály
materiály
komentáře
LRE
Wiki
stránky
komentáře
Diskuzní fórum
příspěvky
fóra
Blogy
příspěvky
blogy
komentáře
Digifolio
portfólia
skupiny
komentáře
diskuze

 
Autor

Příspěvky můžete filtrovat podle jejich autora. Zadejte jeho jméno nebo e-mailovou adresu do pole níže, klikněte na tlačítko Vyhledat a z nalezených uživatelů zvolte toho správného.
Pozn.: Zobrazí se zde pouze 10 uživatelů. V případě, že mezi nimi vámi hledaný autor není, musíte vyhledávané jméno konkretizovat.

Pomocí uživatelského RSS kanálu můžete ve svém počítači sledovat změny právě těch modulů Metodického portálu, které vás zajímají. Některé moduly jsou ještě rozděleny na několik částí a vy si můžete zvolit, které z těchto dílčích částí chcete sledovat. Většina modulů má vlastní RSS kanály; tato stránka vám ale umožní definovat si vlastní, který může modulů obsahovat více. Stejně tak si můžete vytvořit RSS kanál konkrétního uživatele a sledovat tak jeho publikační činnosti v rámci Metodického portálu.

Pokud zkratku RSS vidíte poprvé, přečtěte si krátký článek na téma co je to RSS.

Zvolit si můžete z následujících zdrojů příspěvků:

Volbu proveďte pomocí zaškrtávacích políček ve formuláři vpravo. Můžete si zvolit jak celé moduly, tak v některých případech pouze jejich jednotlivé části.

Příspěvky jsou do uživatelského RSS kanálu nahrávány z indexu fulltextového vyhledávače (ten používá i samotná titlní stránka portálu), který se aktualizuje s určitou frekvencí (většinou jednou za hodinu; přibližně v celou). To znamená, že se zde příspěvky objeví s nejbližší aktualizací indexu daného modulu.

Aktualizace probíhá:

V praxi to znamená, že Digitální učební materiál publikovaný např. v 8:25 se ve vašem RSS kanálu objeví přibližně v 9:05.

Pomocí dolní části formuláře je možné odebírané příspěvky omezit na konkrétního uživatele (autora).